Uitnodiging catechese

Hallo allemaal,

We willen je graag uitnodigen om dit jaar (weer) mee te doen met de catechese!

We werken dit jaar weer in drie groepen:

Kinderen van groep 5 t/m 8 van de basisschool (olv Wilma)
Tieners van klas 1 en 2 van het VO (olv Anneke en Annemieke)
Tieners vanaf klas 3 VO (olv Marianne en Guus)

De tienergroepen komen 5 keer bij elkaar, de kindercatechese 3 keer per winterseizoen.

Deze uitnodiging is voor jou maar je mag natuurlijk altijd een vriend/vriendin meenemen.

Geef je op via (jufwilma@live.nl)

Tot ziens!

Klas 1 en 2

Hoe ziet jullie catechese eruit?
Je wordt om 18:00 uur verwacht bij Anneke Hooijer en jullie eten daar samen. Anneke zorgt voor een heerlijke warme maaltijd. Daarna gaan jullie aan de slag met de materialen die horen bij het jaarthema van de PKN ‘Deel je leven’.

Data : 9 nov, 7 dec, 11 jan, 3 feb (Sirkelslag) en 15 mrt

Klas 3 en ouder

Hoe ziet jullie catechese eruit?
Je wordt om 19:45 uur bij een van de catechisanten thuis verwacht. Daar gaan jullie met Marianne en Guus nadenken en praten over God en kerk mbv de materialen die horen bij het jaarthema van de PKN ’Deel je leven’.
Data: 10 nov, 8 dec, 12 jan, 3 feb (Sirkelslag) en 16 mrt

Kindercatechese

Hoe ziet jullie catechese eruit?
Je wordt om 16:00 uur in het bijgebouw van de Kruiskerk verwacht en daar gaan jullie samen met Wilma praten en nadenken over God en de kerk. We gebruiken dit jaar de materialen die horen bij het jaarthema van de PKN ‘Deel je leven’

Data: 4 nov, 13 jan en 10 mrt