Huiskamergesprekken

In maart zullen we verschillende huiskamergesprekken hebben rond het thema ‘Deel je leven’.

Deze middagen en avonden zijn bedoeld om elkaar en de nieuwe predikant beter te leren kennen. We zullen dit doen door ontmoetingen, gesprekken en spelletjes. Ook zullen we dichter bij elkaar komen door samen de bijbel te lezen. We zullen lezen over het wonder van de twee vissen en vijf broden: Jezus ontving ze, zegende ze en deelde ze uit met zijn leerlingen. Toen was er genoeg voor een hele menigte mensen om te eten tot ze vol zaten.

Er zijn twee middagen gepland: 9 maart en 23 maart.

En verder zijn er verschillende avonden: 6, 9 13, 14, 15, 16, 20, 23 en 30 maart.

De adressen en dagen staan op de website. De kerkenraadsleden zullen contact opnemen met jullie in de loop van de maand. Mocht je nu al weten wanneer je graag zou komen, mail dan de scriba: (scriba@pknechtenerbrugoosterzee.nl).