Kerken open voor gedenken op 25 november

Op 26 november wordt in onze kerken de laatste zondag van het kerkelijk jaar gevierd. Tijdens de ochtenddienst, die om 9:30 begint, gedenken we mensen uit de kerkelijke gemeente die het afgelopen jaar zijn overleden. Hun namen worden genoemd en een familielid steekt een kaars voor hen aan. Ook wordt er een kaars aangestoken voor alle anderen die niet bij name worden genoemd worden maar die we, misschien al lang, in ons hart meedragen.

Misschien steek je in de vakantie, in een vreemde kerk wel eens een kaarsje aan voor een geliefde, en zou je dat hier ook graag willen doen. Het kan zijn dat u/jij de drempel van de kerk op zondag te hoog vindt.

Voor die mensen zijn zowel de Jacobustsjerke te Delfstrahuizen en de Laurenskerk te Echten op zaterdagmiddag 25 november van 16:00 – 17:30 geopend.

Er klinkt wat sfeervolle muziek en iedereen die wil kan een lichtje aansteken ter nagedachtenis aan iemand die je lief is. Het is er rustig en je kunt even gaan zitten of meteen weer weg gaan.

Voor een ieder, of je nu veel, weinig of helemaal niet geloofd.