Kerkdienst aan het water

Na een aantal maanden bijna wekelijks vergaderen met veel koffie en thee drinken was het 24 juni dan eindelijk zover! 900 bezoekers kwamen vanuit de 9 protestantse gemeenten rondom het Tjeukemeer bij elkaar bij de Ulesprong. Mensen kwamen op de fiets of motor, in de auto of bus en een enkeling zelfs met de boot. Samen luisterden we naar de drie voorgangers, de Jouster Fanfare en de dames Mulder. Een bijzondere happening!
Terugkijkend herinneren we ons een aantal dingen, zoals bijvoorbeeld: de regenboog van gekleurde kaartjes die de diverse gemeenten symboliseerden, het gezamenlijk koffiedrinken, het goede geluid en vooral de eensgezindheid: Mienskip! Wij kijken terug op een geslaagde dienst, waarover door velen lovend werd gesproken.
In de kerken hangt een slinger met de gekleurde kaartjes en het woord Mienskip! erop. Dit ter herinnering aan de Kerkdienst aan het water en aan de verbondenheid met elkaar.