Uitnodiging nationale bijbelquiz

Van de PG Scherpenzeel-Munnekeburen, zie ook ons Winterwerk “Engelen – waar zie je ze niet?”, heeft onze gemeente een uitnodiging ontvangen.
De Protestantse Gemeente Scherpenzeel-Munnekeburen e.o. houdt jaarlijks de Nationale Bijbelquiz. Hiervoor nodigen zij verschillende buurgemeenten uit om dit samen te beleven. Ook onze gemeente is van harte welkom.De bijbelquiz wordt gehouden op dinsdag 30 oktober in hun kerk, Grindweg 139, 8483 JL Scherpenzeel. De avond begint om 20.00 uur. Tijdens de inloop vanaf 19.30 uur staat de koffie/thee klaar.
De quiz wordt onder leiding van een quizmaster gespeeld, meestal in groepjes van ongeveer drie personen of individueel. Voor het klaarzetten van de ruimte en de koffie/thee, is het fijn voor hen om te weten op hoeveel personen er uit onze gemeente gerekend kan worden.
U kunt zich tot 27 oktober telefonisch opgeven bij hun scriba Gerrie Dijkstra-van Sluis via
0561 481368 of 06 284 505 76.