Uitnodiging kerstnachtdienst

Wereldwijd wordt op kerstavond de geboorte van Jezus Christus gevierd. Zo ook bij ons in Echtenerbrug. Traditiegetrouw organiseert de jeugdraad ook dit jaar weer deze bijzondere dienst. Het thema is ‘Geef Licht’.
We willen er een mooie dienst van maken voor jong en oud. Iedereen is welkom!
Er is warme chocolademelk, kaarslicht en sfeervolle muziek van fanfare Us Ideaal, Nieuw Leven.
Wanneer: dinsdag 24 december
Aanvang: 21.00 uur
Waar: Kruiskerk Echtenerbrug
Voorganger: Pastor Elly Stellingwerf
Muzikale begeleiding: fanfare Us Ideaal/Nieuw Leven o.l.v. K.M. Schokker

Begin je kerst goed met een bezoek aan de kerstnachtdienst!

Collecte kerstnachtdienst

Tijdens de kerstnachtdienst collecteren we voor het Rode Kruis en dan specifiek voor Jemen.

In Jemen wonen 27 miljoen mensen. 22,2 miljoen van hen hebben nu dringend hulp nodig. Zij krijgen ramp na ramp te verwerken en houden hun hoofd nauwelijks meer boven water. Een langslepend conflict, cholera-uitbraken, honger, het houdt niet op.

Al vóór het conflict begon in 2015, moest 90% van het voedsel in Jemen uit het buitenland komen. Blokkades en stukgeschoten infrastructuur bemoeilijken de invoer en verspreiding van eten voortdurend. Bijna 18 miljoen mensen dreigen nu te sterven door honger.

De mensen in Jemen hebben dringend voedsel, schoon drinkwater en medicijnen nodig. Jij kunt ze helpen!