Voorbereidingen Overstapdienst 19 mei

We hebben nu twee jaar achter elkaar een overstapdienst gehad met de oudste groep schoolkinderen. In deze dienst stappen de schoolkinderen over van de kinderdienst en kindercatechese naar de tienerdienst en de tienercatechese. In het gewone leven stappen deze kinderen ook gauw over van basisschool naar de middelbare school. Dit betekent een verandering van omgeving, maar ook iets in wie je bent. Geen kind meer, maar een tiener.

Deze aankomende tieners hebben ook een stem in hoe ze willen overstappen. Twee jaar geleden deden we dat met een logeerpartijtje in de kerk, een jaar geleden met een filmavondje. Met de oudste groep kinderen gaan wij de overstapdienst van 19 mei voorbereiden. Dit is van half vijf tot zes uur in de Kruiskerk in Echtenerbrug. De kinderen van groep 7 en 8 zijn van harte welkom!
Het thema van de overstapdienst wordt ‘Bouwen’.