2 juni Zendingsdienst

Op 2 juni hopen wij als zendingscommissie een zendingsdienst te organiseren. De heer Dick Tillema van 3xM komt spreken. Na de dienst, bij de koffie, houdt hij nog een presentatie en kunnen we vragen stellen. Voor de kinderen is er natuurlijk weer een kleurplaat. Ook voor tieners zal zijn verhaal heel interessant zijn. 3xM is een media-organisatie die uitzendingen verzorgt over bijvoorbeeld relaties, ook naar landen waar niets over de bijbel gezegd mag worden. Veel mensen reageren omdat de boodschap zo “anders” is en worden dan nieuwsgierig. Het belooft een boeiende ochtend te worden. Van harte welkom!

De collecte tijdens de dienst is voor 3xM: More Message in the Media. Zij maken als Christenen uitzendingen over allerlei maatschappelijke onderwerpen. Wie daar interesse in heeft kan vragen om meer informatie. Dat kan gaan om relaties, opvoeding etc. maar ook om de motivatie, dus om bijbelonderwijs. Na de dienst koffiedrinken mét kleurplaten voor de jongsten.