Kerk in Echten open tijdens de zomer.

Zoals u al in het vorige kerkblad kon lezen doen we deze zomer weer mee met het Tsjerkepaad. Op zaterdagmiddagen is de kerk in Echten open van 13.30 tot 17 uur. Dan is er een expositie van Poëziealbums, zijn er muzikale optredens, is er een speurtocht voor de kinderen en natuurlijk informatie en bezichtiging van de Laurenskerk. Hebt u Poëzie-albums die tijdens die Tsjerkepaadmiddagen in de kerk mogen liggen? Graag willen we daar gebruik van maken. Wilt u die dan vóór 20 juni brengen bij Blijke van der Stouwe, Molenweg 13 in Oosterzee of bij Riekje Holtrop, Krompaed 1e in Echtenerbrug? Zij zullen er behoedzaam mee omgaan en hebben dan tijd om er een mooie expositie van te maken. In het Hemelvaartsweekend organiseert “Kunst&Meer” weer een fietsroute rond het Tjeukemeer. Tijdens deze route zal een concert in de Laurenskerk gegeven worden door een vrouwenkoor uit Drolshagen, partnerstad van de Fryske Marren in Duitsland. Dat is op zaterdag 1 juni van 13 – 14 uur. Het hele programma maken we later bij u bekend. Alvast een mooie zomer toegewenst, namens de werkgroep Tsjerkepaad, Hanni de Heer