Tentdienst Echtenerbrug

In april zijn we begonnen met de voorbereiding voor de tentdiensten.
De diensten zijn op zondag 8 september ‘s morgens om 10 uur en ‘s avonds om 19.30 uur. Ds. S de Vries-Terpstra leidt de morgendienst met als thema: In je element. Het Lemster Mannenkoor verleent weer zijn medewerking. Ook zijn we nog bezig met een schoolkinderkoor.
De muzikale zangavond krijgt een ander karakter. De plaatselijk artiesten maken dit jaar plaats voor het swingende multiculturele koor All for One uit Leeuwarden. Dit koor bestaat uit zangers uit Friesland, Afrika, Groningen, Polen en Tsjetsenie. Zij traden ook op tijdens het bevrijdingsfestival in Leeuwarden.
Deze muzikale avond begint om 19.30 uur.
De feesttent staat dit jaar op een andere plaats. Locatie is nu parkeerterrein vv Delfstrahuizen. Parkeren zal iets moeilijker zijn. Advies parkeerterrein nieuwbouw Delfstrahuizen.
Wij wensen u zonnige dagen en meer nieuws in het volgende kerkblad.