Luisteravond Veertigdagentijd

Al meer dan 10 jaar is het traditie dat er in de Veertigdagentijd een Luisteravond gehouden wordt waarop muziek en gesproken woord zich richt op het lijden van Jezus op weg naar het feest van de Opstanding. Elk jaar werd dat met allerlei muziek tot klinken gebracht.

De Luisteravond in de tijd voor Pasen heeft dit keer als thema: ‘Erbarme Dich ‘, naar de volgens velen mooiste aria uit Bach’s Matteüs Passion. Het programma van die avond zal dan ook vooral bestaan uit bekende en geliefde stukken, zowel instrumentale als vocale zoals bv. uit Bach’s ‘Mattheüs en Johannes Passion’, uit Händel’s ‘Messiah’, uit Stainer’s ‘Crucifixion’ , van Arvo Pärt en Vivaldi en vele anderen..

Een avond vol herkenning! Muziek die de Veertigdagentijd ten diepste doet beleven en doet toeleven naar het wonder van het Paasfeest!

 

Leiding :                      Johannes Bakker

Datum en tijd:             dinsdag 24 maart  –  aanvang 19.45 uur

Plaats:                        bijgebouw ‘Kruiskerk’  –  Echtenerbrug