Geen gezamenlijke kerkelijke activiteiten door Corona-virus

Gezien de maatregelen vanuit de overheid (donderdag 12 maart 15.15 uur) heeft de kerkenraad besloten om het advies van de Protestantse Kerk Nederland kracht bij te zetten door alle gezamenlijke kerkelijke activiteiten te annuleren.

Mochten er mededelingen over zieken, verjaardagen, jubilea zijn, die normaliter op de zondagsbrief komen zullen deze via de website beschikbaar zijn voor geregistreerde gemeenteleden. Mocht u nog geen toegang hebben dan kunt u deze alsnog aanvragen.

Op zondag 15 maart wordt op NPO2 om 9.20 uur een korte meditatie door ds. René de Reuver vanuit de kapel van de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk uitgezonden. Dit ter vervanging van de kerkdiensten die zondag niet door gaan. Deze uitzending wordt verzorgd door de EO.