Kerkhof

Misschien was het u al opgevallen, wat gebeurt er op het kerkhof te Echten.  4 oranje profielen staken boven de heg uit. Wel daar tussen wordt een nieuwe urnmuur gemetseld. Beheerder Gerrit is er maar druk mee. De 1e muur raakt vol en omdat er wel vraag naar is hebben we besloten om met een 2e muur te beginnen. Als dit kerkblad komt is de muur bijna klaar.

Ook zijn we begonnen met het zoeken naar familie van overledenen van wie wij geen adres meer hebben. Graven worden vaak voor vele jaren afgekocht. Als de looptijd om is proberen wij contact te zoeken met familie. Door verhuizing of overlijden raakt familie zoek. Onze vraag is: bent u of kent u familie van de overledenen in de graven die staan vermeld op de website van de pknechtenerbrugoosterzee.nl (klik op informatie en daarna op begraafplaats, als u naar beneden scrolt vind u een lijst met namen). Als u informatie heeft meldt dat a.u.b. bij de administrateurs Jacob en Riekje de Boer. Tel. 0514-541003 of mail het naar riekjedeboer@hotmail.com.

Bij voorbaat dank