Avondmaal 14 februari

Beste gemeenteleden,
Op 14 februari hopen we als gemeente het avondmaal te vieren. Om gezamenlijk stil te staan bij het offer dat Jezus voor ons heeft gebracht en de Genade die wij hierdoor mogen blijven ontvangen.
Als diaconie hebben wij nagedacht hoe we dit als gemeente kunnen vieren nu de kerk gesloten is.
Maar een goede en werkbare oplossing hiervoor vinden is ingewikkeld, waarbij wij wel het belang zien om dit als gemeente te blijven vieren!

Om toch gezamenlijk stil te staan bij het avondmaal, willen we u uitnodigen dit voor u en uw huisgenoten zelf te regelen. U kunt dan denken om zelf stukjes brood en een beetje wijn (of druivensap) klaar te zetten ende livestream te volgen. Tijdens de dienst zal de dominee u dan uitnodigen de brood en wijn op de daarvoor geschikte momenten tot u te nemen. Hierdoor kunnen we, ieder op onze eigen plek, toch gezamenlijk verbonden het avondmaal en de boodschap hierbij vieren.