Bericht vanuit de kinderdienst:

In deze coronatijd zijn we als leiding op een hele andere manier bezig om het geloof over te dragen op de kinderen van onze kerk. Wie had een jaar geleden gedacht dat we elke week een filmpje zouden maken van een bijbelvertelling, een online kerstviering zouden organiseren en zelfs een digitale palmpasenoptocht?

Inmiddels zijn we hier druk mee aan de slag gegaan. En gelukkig zijn er altijd kinderen die enthousiast met ons meedoen! De hoogtepunten qua deelnemers zijn wel de kerstviering en Palmpasen geweest. Beide activiteiten resulteerden in meer dan 40 kinderen die mee deden. Dat waarderen wij als leiding ten zeerste en geeft ons positieve energie om ermee door te gaan.

 Ook nu er weer iets meer bezoekers in de kerk mogen komen, blijven we digitaal actief voor de kinderen. Dus elke zondag is er een verhaal op de website van de kerk en vind je daar de werkjes die erbij horen. Daarnaast blijven we de kinderen af en toe verrassen met lees- of knutselpakketjes.

 Tot zo ver een korte update van het kinderwerk.