Club

Afgelopen clubseizoen zijn wij gestart met een prachtige buitenactiviteit, levend stratego. Tot begin december hebben we “normale“ clubavonden kunnen houden en wel met 4 groepen. Groep 5&6 jongens, groep 5&6 meisjes, groep 7&8 jongens en groep 7&8 meisjes, we hebben het gedaan met een fantastisch team clubleiding. Maar door de lockdown waren wij ook genoodzaakt te stoppen. Elke groep is daar weer op een eigen creatieve manier mee omgegaan. Er werden thuis knutselpakketjes bezorgd en bij één groep werd een aantal weken club via zoom gedaan. Normaal gesproken hebben wij in januari / februari een jaarvergadering voor de ouders, maar helaas kon en kan dat niet doorgaan. We hebben een schriftelijke verantwoording gemaakt en die konden/kunnen de ouders via de mail ontvangen. Mocht daar, na het lezen van dit stuk, nog behoefte aan zijn, geef het door aan één van de clubleiding. We houden nog een kleine hoop dat we in juni misschien nog een clubafsluiting kunnen doen.

 

Clubleiding & bestuur