Kerkdiensten weer fysiek én via de livestream te volgen.

Vanaf heden is het weer mogelijk om met maximaal 30 kerkgangers op 1,5m afstand (tenzij het huisgenoten betreft) de kerkdienst fysiek mee te vieren! U hoeft zich hiervoor niet van tevoren aan te melden.

Bij binnenkomst wordt u gevraagd uw gegevens te noteren. We gaan ervan uit dat u bij Corona-gerelateerde klachten de kerkdienst niet bezoekt, u wordt hiernaar ook gevraagd bij binnenkomst. Tijdens de dienst wordt elke week voor de kinderen van groep 1 t/m 8 kinderdienst aangeboden. Ook oppas is zeker mogelijk, maar hiervoor dient u zelf ruim vóór de dienst contact op te nemen met Anita Braber ( 06-23546754).

Uiteraard blijven wij ook de dienst online aanbieden. Via de website kunt u de livestream vinden. U kunt de dienst dan live volgen vanaf 9.25 uur of later terugkijken. We hopen dat u allen gezond blijft, dat we ons verbonden blijven voelen met elkaar in onze Heer en dat we spoedig het aantal kerkgangers weer kunnen verhogen. We houden u op de hoogte! 

De kerkenraad