SPAARACTIE DOUWE EGBERTS KOFFIE PUNTEN

De Voedselbanken verstrekken dagelijks voedsel aan de armste mensen in Nederland. Ze streven daarbij naar een combinatie van verse producten, zoals groente en fruit, en langer houdbare producten, zoals koffie. Maar doordat koffie een luxe artikel is, zit het niet vaak in het pakket.

Door je D.E waardepunten te schenken aan de voedselbanken wordt een lekker kopje koffie voor nog meer mensen bereikbaar.

Dus zoek al uw punten uit de keukenla, de oude sok en zolder en lever ze in! Zo kunnen er weer mensen blij worden gemaakt met een heerlijk bakje koffie.

We hebben op de tafel in de hal van de kerk een koffiebus gezet, waar u ook de bak voor het inzamelen van de cartridges en de doos van de zending kunt vinden. In de koffiebus kunt u uw Douwe Egberts punten inleveren. Wij zorgen er voor dat het bij de voedselbank komt.

Alvast heel hartelijk bedankt!

Hartelijke groet, de diaconie