Tsjerkepaad 2021

De Laurenskerk in Echten doet mee aan Tsjerkepaad 2021. Elke zaterdagmiddag in de maanden juli en augustus zijn de kerkdeuren geopend van 13.30 u. tot 17.00 u. Aansluitend bij het provinciale thema “kerk in verleden, heden, toekomst” is er in de Laurenskerk een gevarieerde en creatieve foto-expositie die een aardig tijdsbeeld geeft met punten van herkenning en verwondering. Voor kinderen is er een puzzelroute en kleurplaat. Hartelijk welkom!!!

Sinds mei 2004 wordt in Friesland Tsjerkepaad georganiseerd door de Stichting Tsjerkepaad. Deze stichting streeft ernaar dat in de zomerperiode zoveel mogelijk kerken opengesteld worden voor bezinning, bezichtiging met of zonder georganiseerde activiteiten. Op www.tsjerkepaad.nl is een compleet overzicht te vinden. (I.v.m. de voorschriften wordt verzocht voldoende afstand van elkaar te houden en bij corona-gerelateerde klachten af te zien van bezoek.)