Kinderspeldag organiseert ‘een feestmaal!’

Kinderspeldag organiseert ‘een feestmaal!’

In de herfstvakantie is er op zaterdag 23 oktober een feestelijke kinderspeldag. Tijdens de kinderspeldag hebben we een afwisselend programma van: muziek, verhaal, spel, knutsel en theater, waarin de kinderen een actieve rol spelen. M.m.v. Theater Vrolijk. Buikspreekpoppen Paula en aap Bongo, zorgen samen voor heel veel pret.

Voor wie : 4 t/m 12 jaar

Wanneer : zaterdag 23 oktober 2021

Waar : Dorpshuis De Brêge in Echtenerbrug

Tijd : 10.00 uur tot 14.00 uur  (inloop vanaf 9.45 uur)

Toegang : gratis incl. eten

Op de basisscholen worden flyers uitgedeeld en wij hangen posters op om kinderen uit te nodigen voor deze feestelijke dag. Voor meer informatie kunt u kijken op de website. Wij houden ons aan de maatregelen die i.v.m. het coronavirus zijn voorgeschreven.

De organisatie en de financiële ondersteuning is in handen van de gezamenlijke kerken:

EG Maranatha Nijetrijne, PG St. Johannesga-Delfstrahuizen, VVG de Schakel Echtenerbrug, VEG Bantega en PG Echtenerbrug en Oosterzee

www.kinderspeldag.jimdo.nl                

Contactpersonen: Piertje Leffertstra 0514-541809 en John Roest 06-57690906