Tsjerkepaad in de Laurenskerk

Net als ruim 200 kerken in Friesland is op zaterdagmiddag de kerk in Echten open voor bezoekers. Van 2 juli t/m 27 augustus is iedereen welkom om binnen te lopen tussen 13.30 en 17 uur om de kerk te bekijken, even rustig te zitten, een praatje te maken, muziek te luisteren, een kopje koffie of thee te drinken. Het thema is dit jaar “Kerk voor jong en oud”. De leiding van de kinderdienst en de kinderclub heeft een expositie samengesteld van wat kinderen speciaal hiervoor gemaakt hebben. Voor bezoekende kinderen is er een kleurplaat en een puzzeltocht met vragen over het kerkgebouw.  Daarnaast is er op sommige data een speciaal programma, zoals hieronder te zien is. Op de overige data, 16 juli, 13 en 20 augustus is de kerk ook gewoon open. De gastvrouwen/-heren heten u van harte welkom !

Za 2 juli Expositie “Kinderen in de kerk” is de hele zomer te zien.

 

Za 9 juli

 

 

 

Oargelpaad door Organum Frisicum:

13.30-14.00

Organist R.A.Westra uit Noardburgum

 

Za 23 juli

 

Oekraïne werkgroep Echtenerbrug geeft informatie over hun werk voor Oekraïense vluchtelingen

 

Za 30 juli De leden van het “Lemster Palet”, de amateur Teken-en Schilderclub, schilderen in de kerk en musiceren.

 

 Za 6

augustus

 

Oargelpaad door Organum Frisicum:

15.30-16.00 – Organist F.Binnema uit Sneek

16.30-17.00 – Organist R.Leeverink uit Deinum

Za 27 augustus Spel en muziek door kinderen/jongeren